Tragarz Przeprowadzki

30-384KrakówPrzemiarki 23A/64Małopolskie600813855

-

Usługi / Przeprowadzki

Tragarz Przeprowadzki

30-384 Kraków, Przemiarki 23A/64

600 813... 855więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Lepiej przeprowadzić się samemu czy skorzystać z usług profesjonalnej firmy? W poniższym artykule przedstawimy Wam plusy i minusy obu możliwości oraz alternatywę.

Najważniejszym pytaniem jakie musicie sobie zadać to: czy mam na to czas ? Podczas, gdy przeprowadzka z profesjonalną firmą trwa zazwyczaj ok. 3-5 godzin,  przeprowadzka na własną rękę może pochłonąć cały dzień lub dłużej. Weźmy pod uwagę, że przeprowadzka to nie tylko transport towaru z jednego miejsca do drugiego. Większą część czasu pochłonie pakowanie i rozpakowywanie rzeczy osobistych. Niewątpliwie zaletą jest to, że  przeprowadzić się możesz „na raty” poświęcając np. po 5 godzin dziennie.

Koszty przeprowadzki na własną rękę to głównie paliwo. Rzeczy możesz pakować w kartony, które zorganizujesz  za darmo w zaprzyjaźnionym sklepie osiedlowym. Jeżeli zajdzie potrzeba przewiezienia dużych rzeczy, których nie zmieścisz do samochodu osobowego, będziesz musiał wypożyczyć auto oraz zorganizować osobę do pomocy przy załadunku i rozładunku. Szacunkowy koszt takiej przeprowadzki waha się w granicach 100-300zł.

Dla tych, którzy na przeprowadzkę mają nierzadko tylko jeden dzień, pozostaje wynajęcie profesjonalnej firmy. Pracownicy firmy błyskawicznie zabezpieczą towar do transportu, posiadają odpowiednie narzędzia, wózki oraz pasy transportowe do ciężkich przedmiotów, a przede wszystkim doświadczenie, co znacznie skróci czas wykonywania usługi. Każda przeprowadzka jest inna, więc ilość problemów jakie można napotkać  jest nie do przewidzenia. Koszt przeprowadzki (średniej wielkości mieszkania) z profesjonalną firmą będzie wynosił w granicach 200-400zł.

Jeżeli mimo wszystko chcielibyście przeprowadzić się sami, macie tylko jeden dzień, ale ilość rzeczy jakie posiadacie do przewiezienia jest ogromna i nie posiadacie odpowiednich narzędzi do realizacji przeprowadzki, firma Tragarz – Przeprowadzki Kraków proponuje usługę wynajęcia samochodu dostawczego wraz z kierowcą na godziny lub na cały dzień. Sprawdź nasz Cennik i zobacz czy warto.

3

 

Kontakt

30-384 Kraków,
Przemiarki 23A/64

600 813... 855więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 22:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd